آتش سوزی در ساختمان مسکونی 6طبقه، نجات 20محبوس حادثه

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان اختیاریه شمالی گفت: ساعت 14:48 امروز آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان اختیاریه شمالی، کوچه بهرام به سامانه 125 اعلام شد.

آتش سوزی در ساختمان مسکونی 6طبقه، نجات 20محبوس حادثه

جلال ملکی با بیان این مطلب که به سرعت آتش نشانان سه ایستگاه آتش نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند، گفت: محل حادثه مجتمع مسکونی 6 طبقه بود که در هر طبقه پنج واحد مسکونی قرار داشت و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند.

وی اضافه کرد: در طبقه سوم این ساختمان در یکی از اتاق های حدوداً 100 متری، آتش سوزی به وقوع پیوسته و آتش به سرعت در حال سرایت به سایر قسمت های این واحد بود. ضمن اینکه دود زیادی این واحد، طبقات و راهروهای بالایی را فراگرفته بود.

ملکی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که ساکنان در وضعیت ناایمن به وجود آمده محبوس هستند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش با دستگاه های تنفسی به طبقات بالایی رفته و مشغول جست وجو برای پیدا کردن افراد محبوس گردیده شدند.

ملکی در انتها گفت: در نهایت 20 نفر شامل 15 خانم، دو نوزاد و سه آقا از طبقات مختلف خارج گردیده که همگی وضعیت خوبی داشتند اما فقط دو خانم دچار آسیب دیدگی سطحی گردیده که تحویل عوامل اورژانس شدند، در نهایت آتش با کوشش آتش نشانان خاموش، تخلیه دود انجام، محل ایمن سازی شد و در ساعت 15:58 عملیات سرانجام یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آتش سوزی در ساختمان مسکونی 6طبقه، نجات 20محبوس حادثه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در ساختمان مسکونی 6طبقه، نجات 20محبوس حادثه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید