تساوی بدون گل استقلال و نساجی در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، تقابل نساجی قائم شهر و استقلال در نیمه نخست گلی در بر نداشت.

تساوی بدون گل استقلال و نساجی در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، در ادامه هفته هفتم لیگ برتر نساجی قائم شهر و استقلال از ساعت 19:35 در استادیوم شهید وطنی قائم شهر به میدان رفتند. این دیدار در نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.

گزارش بازی

علی کریمی در دقیقه 5 نخستین حمله نصفه و نیمه نساجی را دفع کرد که بازیکنان نساجی و نکونام اعتماد به خطای پنالتی داشتند اما داور دستور به ادامه بازی داد. بازیکنان شفر برای آرام کردن بازی، آغاز به حفظ توپ کردند که دو بار تا نزدیکی های دروازه نساجی پیش رفتند اما ناموفق بودند. با گذشت 20 دقیقه از بازی استقلال به رهبری طارق همام سور بر بازی شد اما در زدن ضربات آخر ناکام بودند.

طارق همام فرصت خوبی را در دقیقه 30 برای مرتضی تبریزی فراهم کرد که ضربه سر این بازیکن خوب نبود و مدافعان نساجی توپ را دور کردند. مهمترین صحنه بازی در دقیقه 40 روی کار تیمی بازیکنان استقلال خلق شد که ارسال خوب خسرو حیدری به تبریزی و پاس تک ضربه این بازیکن به روح الله باقری و ضربه این مهاجم با مهار خوبی از سوی حامد لک همراه بود.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، علی کریمی، وریا غفوری، طارق همام، مرتضی تبریزی، فرشید باقری و روح الله باقری.

ترکیب نساجی: حامد لک، مجتبی ممشلی، حامد شیری، گولیسیانی، فرشاد فرجی، محمد آبشک (کارت زرد)، احمد عبدالله زاده، سجاد عاشوری، علی اصغر آشوری، سید محمد میری و محمد مهدی نظری.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی بدون گل استقلال و نساجی در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بدون گل استقلال و نساجی در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید