نت فلیکس وسترن جدید برادران کوئن را در سالن های سینما هم اکران می نماید

عشق به ژانر وسترن، فیلم های کوتاه و مجموعه های ادبی برادران کوئن را در مسیر دودهه گذشته به نقطه فعلی رسانده است. این دوبرادر فیلم ساز سال جاری در رقابت های جشنواره ونیز فیلم حماسه باستر اسکراگز (The Ballad of Buster Scruggs) را نمایش می دهند.

نت فلیکس وسترن جدید برادران کوئن را در سالن های سینما هم اکران می نماید

حماسه باستر اسکراگز یا بالاد باستر اسکراگز اثری است که از مجموعه ای فیلم کوتاه وسترن تشکیل گردیده است؛ این فیلم ها در قالب بخش های یک کتاب به هم متصل گردیده اند و فیلم برای اولین بار روز جمعه هفته گذشته در جشنواره ونیز به نمایش درآمد. تیم بلیک نلسون، لیام نیسون، جیمز فرانکو و تام ویتز تعدادی از بازیگران آخرین ساخته برادارن کوئن هستند.

کوئن ها در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره داستان فیلم گفته اند که قصه ها از حدود 25 سال پیش در حال نوشتن و تکمیل بوده است. آن ها سال ها پیش آغاز به نوشتن مجموعه ای قصه پراکنده می نمایند و مدت ها بعد به این نتیجه می رسند که می توان مجموعه این چند قصه را در قالب یک فیلم ترکیب کرد. نهایتا تصمیم بر این می گردد که قصه ها در قالب یک مجموعه تلویزیونی برای شبکه نت فلیکس ساخته گردد. در عین حال با توجه به گفته کارگردانان و عوامل فیلم به نظر می رسد با اثری طرفیم که محصول یک جستجوی کلی و تاریخی است در دنیای وسترن و تاریخ وسترن در سینما.

حماسه باستر اسکراگز اثری است که از مجموعه ای فیلم کوتاه وسترن تشکیل گردیده است؛ این فیلم ها در قالب بخش های یک کتاب به هم متصل گردیده اند و فیلم برای اولین بار روز جمعه هفته گذشته در جشنواره ونیز به نمایش درآمد.

فیلم سینمایی حماسه باستر اسکراگز یکی از شش فیلمی است که سال جاری با سرمایه گذاری نت فلیکس ساخته گردیده و در جشنواره ونیز هم اکران می شوند. فیلم سینمایی رم ساخته آلفونسو کوارون یکی دیگر از این فیلم ها است که توسط نت فلیکس فراوری گردیده و روز پنجشنبه هفته گذشته در جشنواره ونیز به نمایش درآمد.

جوئل کوئن، یکی از دوبرادر مشهور فیلمساز درباره حضور نت فلیکس در این فیلم گفته است وجود چنین شرکت هایی که حاضرند روی فیلم های خارج جریان بدنه اصلی سرمایه گذاری نمایند اتفاق مهمی است. او به این موضوع اشاره نموده که وجود این سرمایه گذاری ها می تواند فرم هنری را زنده نگه دارد. اتان کوئن هم به این موضوع اشاره نموده که فیلم دست کم در ایالات متحده آمریکا در سینماها هم اکران می گردد و صرفا از طریق نت فلیکس پخش نخواهد شد. این فیلم ساز از اهمیت اکران در سینما و دیدن فیلم روی نمایشگر بزرگ سخن گفته و اشاره نموده که اکران سینمایی علاوه بر پخش تلویزیونی برای این دو برادر بسیار مهم بوده و شبکه نت فلیکس هم این خواسته را پذیرفته است.

منبع: دیجیکالا مگ

به "نت فلیکس وسترن جدید برادران کوئن را در سالن های سینما هم اکران می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نت فلیکس وسترن جدید برادران کوئن را در سالن های سینما هم اکران می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید