والورده: نگران وضعیت بارسلونا نیستیم

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سرمربی بارسلونا نگران وضعیت تیمش نیست و معتقد است تنها باید در برخی از بخش ها بهتر شوند.

والورده: نگران وضعیت بارسلونا نیستیم

به گزارش وبلاگ خنده و شادی و به نقل از آس، بارسلونا شنبه شب در هفته چهارم لالیگا 2 بر یک رئال سوسیداد را شکست داد و صدرنشین باقی ماند. ارنستو والورده پس از بازی گفت : سه امتیاز خیلی مهمی را به دست آوردیم. حریف آزارمان داد و ما باید کوشش بیشتری برای گلزنی می کردیم. جو خاصی در ورزشگاه نیز برقرار بود. برای فرار از شکست مجبور شدیم ریسک کنیم و حریف در ضد حملات خطرناک ظاهر شد. با این حال ما نیز رئال سوسیداد را تحت فشار قرار دادیم و آنها نیز آزار دیدند. در نهایت نتیجه لازم را کسب کردیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه به عملکرد مارک تراشتگن اشاره نمود و گفت : او واکنش های خوبی نشان داد و به خوبی نقش خود را ایفا کرد. سه امتیاز خیلی سختی را به دست آوردیم و می دانستیم که بازی در ورزشگاه آنوئتا خیلی سخت به دست می آید. در فصل گذشته نیز این چنین بود.

او اضافه کرد: طرفداران سوسیداد نقش مهمی در بازی های خانگی ایفا می نمایند. ورزشگاه آنوئتا ورزشگاه خیلی زیبایی است اگر در گذشته بازی کردن در این جا سخت بود، اکنون سخت تر گردیده است.

والورده در ادامه اظهار کرد: رئال در نیمه اول کار را برای ما سخت نموده بود و اجازه نمی داد به محوطه جریمه شان نفوذ کنیم. برای ما پاس دادن سخت گردیده بود اما در نیمه دوم توانستیم شرایط را بهتر کنیم. در اواخر بازی تیم حریف عقب نشینی نموده بود تا در ضد حمله فرصت گلزنی پیدا کنیم. ما تمرکز لازم را نداشتیم و کنترل بازی را از دست داده بودیم.

سرمربی آبی اناری ها که در رابطه با وضعیت تیمش نگران نیست گفت : تنها کمی نگران هستم. باید در برخی از مسائل بهتر شویم. رئال می تواند ضد حملات خوبی داشته باشد اما نباید این را فراموش کرد که آنها نیز تیم خیلی خوبی در اختیار دارند. پیروزی در آنوئتا آسان نیست و مجبور شدیم ریسک بیشتری داشته باشیم.

آرتورو ویدال مانند دیدارهای گذشته در دقایق پایانی وارد زمین شد، سرمربی اسپانیایی گفت : 15 دقیقه باقی مانده بود و حریف ضد حملات زیادی به سمت دروازه ما داشت. باید یک بازیکن را به میدان می فرستادم تا میانه میدان را تقویت کند. ما با ترکیب 334 بازی می کردیم و این را می دانستیم با فیلیپ کوتینیو نمایش بهتری خواهیم داشت. در نهایت پیروز میدان شدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "والورده: نگران وضعیت بارسلونا نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: نگران وضعیت بارسلونا نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید