واکنش توخل بعد از شکست در آنفیلد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سرمربی پاری سن ژرمن بعد از شکست برابر لیورپول از سیستم خود دفاع و تاکید نمود که تیمش در بازی های بعدی بهتر ظاهر خواهد شد.

واکنش توخل بعد از شکست در آنفیلد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی و به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن سرانجام بعد از راهنمایی توماس توخل در یک بازی رسمی طعم شکست را چشید.

تیم پاریسی با هم ستارگان بزرگ خود از جمله نیمار، کاوانی و ام باپه در دیدار نخست خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد.

توماس توخل بعد از این شکست، بیان کرد: با سیستم 3-3-4 بازی کردیم چرا که اطمینان داشتم فضای کافی به نیمار داده نمی گردد و او نمی تواند نقش شماره 10 بازی ساز را در تیم ایفا نماید. کوشش کردیم تا با تکیه به خوان برنارت و توماس مونیه از کنارها به لیورپول ضربه زنیم و از سرعت نیمار و ام باپه بهره گیریم. گزینه های من منطقی بودند و بازیکنانی را که در ترکیب اصلی قرار دادم شایسته بازی کردن بودند. تنها وراتی را آن هم به خاطر محرومیت در اختیار نداشتیم.

او ادامه داد: تیمی را به میدان فرستادم که کاملا به آن ها ایمان داشتم. در دیدار بزرگی مثل این دیدار فرصت آزمایش کردن نیست، بلکه باید با اطمینان کامل بازیکنان را به میدان فرستاد. انتظار زیادی از مثلث هجومی ما است و طبیعی است که بازی ما بر اساس این سه بازیکن بزرگ طراحی گردد.

توخل در سرانجام صحبت هایش درباره شکست تیمش در این بازی گفت : دیدار برابر لیورپول نخستین بازی من با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا بود. طبیعی است که یک شبه نمی توان شرایط تیم را تغییر داد. ما به زمان احتیاج داریم. اطمینان دارم که نیمار و کاوانی و ام باپه در دیدارهای بعدی بهتر از این ظاهر خواهند شد. در این دیدار هماهنگی تیمی نداشتیم و این یکی از دلایل شکست ما بود. اطمینان دارم که در بازی های بعدی بهتر از این ظاهر خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش توخل بعد از شکست در آنفیلد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش توخل بعد از شکست در آنفیلد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید