پله: مارادونا به مراتب از مسی بهتر بود، مرا با بازیکنی که توانایی هایش در حد من نبود مقایسه نکنید!

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، اسطوره فوتبال برزیل می گوید مارادونا از هموطنش در بارسلونا بازیکن بهتری بوده و اینکه مقایسه کردن خود او با لیونل مسی هم کار اشتباهی است.

پله: مارادونا به مراتب از مسی بهتر بود، مرا با بازیکنی که توانایی هایش در حد من نبود مقایسه نکنید!

به گزارش وبلاگ خنده و شادی ، پله، اسطوره فوتبال برزیل در مقایسه میان دو اسطوره فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا و لیونل مسی، کاپیتان سابق آلبی سلسته را انتخاب کرد.

پله به سایت فولیا دسائوپائولوی برزیل گفت: تا جایی که من می دانم مارادونا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بود. اگر از من بپرسید که آیا مارادونا بهتر بود یا مسی می گویم، مارادونا. مارادونا به مراتب بهتر از مسی بود. به نظر من فرانس بکن باوئر و یوهان کرایف هم از مسی بهتر بودند. آنها بازیکنانی فوق العاده بودند.

پله 78 ساله در ادامه مقایسه خود او با مسی را هم اشتباه و خودش را بازیکن بهتری دانست. او ادامه داد: چطور می توانید بازیکنانی را با هم مقایسه کنید که یکی از آنها خوب سر می زد و با هر دو پایش شوت می زد و دیگری فقط با یک پایش شوت می زند، نمی تواند سر بزند و فقط یک مهارت دارد؟ برای مقایسه کردن با پله، باید کسی را انتخاب کنید که بتواند با هر دو پای خود شوت بزند و با سر هم گلزنی کند.

اسطوره فوتبال برزیل سپس به مقایسه بین دو بازیکن دیگر پرداخت که یکی از آنها هموطنش نیمار بود و دیگری کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی پاری سن ژرمن که سال جاری قهرمان جام جهانی شد. پله گفت: همه در اروپا بیشتر درباره امباپه حرف می زنند، اما به نظر من نیمار بازیکن بهتری است. دفاع کردن از نیمار به خاطر کارهایی که خارج از فوتبال انجام می دهد، سخت است. من با نیمار صحبت کردم و به او گفتم که در فوتبالش همه چیز دارد. او بدشانس بود که برزیل نتوانست جام جهانی را ببرد. من در اروپا نیمار را دو بار ملاقات نموده ام و به او گفتم که قدر استعدادی که خدا در فوتبال به او داده است را بداند و کار خودش را سخت نکند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پله: مارادونا به مراتب از مسی بهتر بود، مرا با بازیکنی که توانایی هایش در حد من نبود مقایسه نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پله: مارادونا به مراتب از مسی بهتر بود، مرا با بازیکنی که توانایی هایش در حد من نبود مقایسه نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید