چمنیان: هدف تیم نوجوانان صعود به جام جهانی است، از حریفان مان شناخت داریم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان گفت: بازی های سختی پیش رو داریم و هدف مان صعود به جام جهانی است.

چمنیان: هدف تیم نوجوانان صعود به جام جهانی است، از حریفان مان شناخت داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان درباره عملکرد تیم نوجوانان ایران پس از پیروزی برابر عمان گفت: دو دیدار تدارکاتی با تیم نوجوانان عمان آخرین شانس ما پیش از شروع رقابت های قهرمانی آسیا است تا بازیکنان را محک بزنیم. زمان زیادی نداریم باید در این فرصت باقیمانده برنامه های تاکتیکی و تکنیکی مان را مرور کنیم.

وی عنوان نمود: عمان تیم خوبی است و ما شناخت خوبی از این تیم داشتیم. معتقدم تیم هایی مثل عمان و یمن در رده پایه خوب کار نموده اند. هدف اصلی از برگزاری این دو بازی این است که نقاط ضعف مان را به حداقل برسانیم .خدا رو شکر روحیه بازیکنان خوب است و برنامه هایی که در تمرین داشتیم، بچه ها روز گذشته در مسابقه پیاده کردند.

سرمربی تیم نوجوانان درباره حریفان تیم کشورمان در بازی های آسیایی عنوان نمود: تمام تیم ها در رده نوجوانان جدی هستند و همه کشورهای آسیایی و 16 تیمی که به بازی های آسیایی راه پیدا نموده اند سرمایه گذاری زیادی انجام داده اند. ما در گروه مقدماتی با تیم های اندونزی، هند و ویتنام که به ترتیب با این سه تیم بازی می کنیم. اندونزی را به صورت کامل آنالیز کردیم، چون اولین بازی مان است و پیشنیه ای در مسابقات آسیایی نداشت، این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و بیشتر مورد ارزیابی قرار دادیم و درباره تیم های هند و ویتنام هم شناخت داریم.

چمنیان گفت: به هر حال بازی های آسانی پیش رو نداریم و امیدوارم مرحله به مرحله بتوانیم جلو برویم و علاوه بر کسب سهمیه، مقامی بهتر از سال گذشته بدست آوریم. طبق هدفی که ما داریم برای دومین سال متوالی می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم و به امید خدا بتوانیم مقامی بهتر از نایب قهرمانی سال گذشته کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چمنیان: هدف تیم نوجوانان صعود به جام جهانی است، از حریفان مان شناخت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمنیان: هدف تیم نوجوانان صعود به جام جهانی است، از حریفان مان شناخت داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید