گرشاسبی: با علی دایی به توافق رسیدیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: با نمایندگان دایی نشست صمیمانه و توافق داشتیم. قسط اول را پرداخت کردیم ولی برای قسط دوم در تنگنا بودیم و به دنبال برطرف این بدهی هم هستیم.

گرشاسبی: با علی دایی به توافق رسیدیم

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی اظهار کرد: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی که داشتند باعث امیدواری و افتخار بودند و شکی نیست که تساوی حداقل حق آنها از بازی رفت بود. همه هواداران و کارشناسان استحضار دارند که پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بوده است و در این شرایط چهار بازیکن کلیدی هم جدا شدند. نفرات جدید هم با توجه به منع قانونی نتوانستند جایگزین شوند و همه می دانند که چنین موقعیتی چقدر سخت است.

گرشاسبی عنوان نمود: پرسپولیس در این وضعیت به مصاف تیمی رفته است که ارزش قرارداد یکی از بازیکنانش به اندازه بودجه یک فصل تیم پرسپولیس است. تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی مردانه در میدان حاضر شد و با این که در خانه حریف بازی می کرد، در بسیاری لحظات بازی، توپ و میدان را در اختیار داشت و حق ما بود که حداقل تساوی بگیریم. به امید خدا در بازی برگشت با حضور خیل عظیم هواداران بتوانیم ضمن ارائه یک فوتبال دیدنی نتیجه قابل قبول و مورد احتیاج را بگیریم.

مدیر عامل پرسپولیس توضیح داد: بچه ها هم در این بازی سربلند بودند و جا دارد در اینجا از کوشش بازیکنان و درایت و تدبیر کادر فنی و دیگر عوامل تیم تشکر و قدردانی کنیم.

گرشاسبی همچنین با اشاره به انتشار بعضی مطالب در تفسیر صحبت های ایشان، درباره طلبکاران و ارتباط دادن آن به موارد خاص چون موضوع علی دایی با تاکید گفت: متاسفانه بعضی رسانه ها تلقی و تحلیل خود از مسائل و صحبت ها را به نادرست به باشگاه انتساب می دهند و در این مورد هم برای خودشان نشسته اند و به تحلیلی رسیده اند که نتیجه آن می تواند ایجاد حاشیه برای پرسپولیس و ایجاد درگیری و اختلاف بین عوامل مختلف باشد.

این در شرایطی است که ما به ویژه در مورد آقای علی دایی، نشست های صمیمانه ای با نمایندگان او داشته ایم و به توافق های خوبی هم رسیده ایم. بر اساس این توافق ها، ما قسط اول از مطالبات ایشان را هم پرداخت کردیم ولی متاسفانه با توجه به بروز تنگناهای مالی تا این لحظه نتوانستیم قسط بعدی را پرداخت کنیم. البته در صدد هستیم که با حل مشکلات مالی، ادامه این توافق را انجام داده و بدهی را برطرف کنیم. بر همین اساس، اعلام می کنیم هر برداشتی غیر از این، تلقی خود افراد بوده و انتساب آن به باشگاه، کذب است. این موارد جنبه شخصی داشته و مورد تائید باشگاه نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گرشاسبی: با علی دایی به توافق رسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با گرشاسبی: با علی دایی به توافق رسیدیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید